Ziyaretçi defteri

genel yorum

anonim | 20.03.2018

Öğrencileriniz için en iyisini istiyor olmanız beni ayrı bir mutlu ediyor, mezun olduktan sonra en çok sizi özleyeceğim hocam. Sınavlar hakkında da bence zor olanı değil zaten öğrettiklerinizden bilmemiz gereken önemli şeyleri soruyorsunuz ki bunlar gelecekte yapacağımız meslekler için önemli ayrıntılar :)
Mezun olduktan sonra da ziyaretinize gelmek isterim. Bizlere kattığınız her şey için teşekkür ederim. Verdiğiniz derslerin bir kaçından kaldım ama bu sizi sevmek için engel değil bence :D Kendinize çok iyi bakın hocam.

En sevilesi hoca :)

Morali bozuk bayan | 02.01.2018

Hocam sizi gerçekten çok seviyoruz derste çok güzel anlatıyorsunuz ama finansalda yaktınız bizi yarınki maliyette napıcaz bilmiyorum inşallah o kolay olur ve sınav süresini çok az veriyorsunuz

En sevilesi hoca :)

SARI | 27.12.2017

Ders gününüzün gelmesini sabırsızlıkla beklediğim bir gerçek, öğrencileriniz ile olan ilginiz gerçekten çok iyi her zaman sabırla ilgileniyorsunuz bizlerle üniversite hayatımın bana en çok şey katan hocalarından ilki sizsiniz bide sınavları bu kadar zor sormasanız daha mutlu olucaz hocam :)

Osmaneli Myo En İyi Hocası

⭐️ | 13.09.2017

3 senemin sonuna geldim. Çok şükür bitiyor okul bu 3 sene zarfında 2 yıl boyunca derslerinizden geçemezsem de (yaz okulunda finansal geçip maliyet tek derse kaldım

sınavlar

haydarbaş | 24.03.2017

hocam sınavları cok zor yapıyosunuz ınce detayları soruyosunuz az bıraz kolay yapın artık ya gece gunduz calısıyorum ama bır turlu gecemedık :)))

iyikim benim can hocam

john steinbeck :) | 07.07.2016

siz hep konuşun hocam hiç susmayın hep gülmeyede devam edin çünkü sizin yüzünüzdeki küçük bir tebessüm bile insana huzur veriyor. iyiki tanımışım sizi canım hocam. her ne kadar mükemmelliyetçi biri olsamda o 5 puanı hep kırdınız peki nerden kırdınız acaba:) bu arada her öğrencinin tanışması ve ders alması gereken bir öğretmensiniz siz öğrencilerinizden bir şeyler götürmekten ziyade öğrencilerinize bir çok şey katmaktasınız öğreterek öğrenen ve öğreten can hocam.:) İDEOLÜMDEKİ CAN HOCAM DİLERİMKİ BİR GÜN TEKRAR YOLUMUZ BİRLEŞİR . :)

Allah sizinde bizimde bahtımızı açık etsin...

misafir | 25.03.2016

o güler yüzünüz hiç solmasın can hocam :) gerçekten sizin sayenizde tüm öğrenciler çekinmeden her şeyi rahatlıkla sorabiliyor.Matematiği kolay yönlerden ele alıp bize sunmanız bizim çok yararımıza.. öğrenci için yapacağınız dgs denemeleri bile hani kim uğraşırdı ki dememize yol açtı.diğer derslerde anlatımınız açık anlaşılır.Ancak finansal yönetim dersinde sunumdan işlemeniz bizler açısından sıkıntı oluyor.konu cok ama yazmamız vize ve finalde yararımıza :) Sizi iyiki tanıdık Allah razı olsun :) çok konuştum e malum sizin öğrencinizim hocam :)

Siz hep konuşun hocam :)

Esengül sağlık kurumları. | 24.03.2016

Şüphesiz derslerimize girmeye başladığınız günden beri gerçekte farklı olsada sizi danışma hocamız olarak gördük, ve tüm sınıfında bunu düşündüğünü biliyorum. Çünkü bize hep güler yüzlü çözüm üreterek ve en önemlisi çok samimi bir şekilde yaklaştınız. Siz hep konuşun hocam :) Çünkü biliyorum ki her konuşmanızda bize ve bizden sonraki gelecek arkadaşlarıma yeni bilgiler öğreteceksiniz. Herşey için teşekkürler :)

hocam hayırlı teskereler :)

Nuray | 24.10.2014

hocam gözünüz aydın .. kısa dönem baslasın biran önce de bitsin inşallah . şafak 155 :D gittiğiniz yerde çok yakın şanslısınız bu konuda da .. hayırlı teskereler

sınav ile ilgili bilgi

sağlık nö | 24.10.2014

hocam askerliğiniz çıkmış;dilerim hayırlısıyla bitirirsiniz askerliğinizi hocam sınavla ilgili bilgi verirseniz çok seviniriz.

1 | 2 >>

Yeni yorum